Cumartesi, Ekim 03, 2015

Bir bozuk saattir yüreğim hep sende durur*

İstanbuldayım. Bayramı geçirmeye geldim.Gelmeden ilçe kongremizi yaptık.Tekrar yönetime seçildik.Çok çalıştık ama sonuç güzel oldu.Bir-iki gün daha buradayım.Burcu izinde, beraber zaman geçirmeye çalışıyoruz.Atahan liseye başladı.Çağıl ev tuttu bir arkadaşıyla nisanda.Ben seçim ve işlerden gelememiştim.Gelmişken onu da ziyarete gittim.Bir gece de onun evinde kaldım.İnsanın çocuğunun evine gitmesi çok güzel,arkadaşlarıyla tanıştım.Hepsi onun gibi çocuklardı.Ben bu doksanlı çocuklara bayılıyorum. Hem aklı başında hem olgunlar.

Yukarıdaki fotoğraf dünkü ayı hatırlattı.Dün gece Çağıl'la giderken kocaman bir ay bize eşlik etti.Onu bırakıp eve girmek zor oldu.Ben ay için hep "benim kadrolu elemanım" derim :) Onu severim.,.
Diye yazıp bıraktım İstanbulda. Kuş olup geldim yine yuvama döndüm.Bu ara hiç bir şey düşünmemeye çalışıyorum.Kafam karışık, yine eskisi gibi yazmak istiyorum. Her şey o kadar değişti ki.. Ne yazmaya ne anlatmaya buradan gücüm yeter. Eskiden uzak kalsam bile takır takır yazı yazardım , artık yazı da yazamıyorum.Hoş yazdıklarımı beğenmem ben ama yazarım.Burası benim kafamı dağıtma yerim.

Kısa da olsa girip yazmaya çalışacağım. Böyle yazınca da sanki durumlar değişti gibi de durmuş,durumlar değilde sanırım ben değiştim.Büyüdüm mü ? Bilmiyorum.


*Başlık: Turgut Uyar

4 yorum:

serpil dedi ki...

Yazmazsan bir şeyler eksik kalır, kaç yıldır okuyorum yazılarını, instagram'da da burada da beraberiz..Öperim seni Asortik Krepim :)

gülsen VAROL dedi ki...

Bana, bayramda geleceğim diye söz veren güzel!!
Acaba seni nasıl beklediğimi bilseydin??? Gelir miydin?
Pekiii, balkonumda yetiştirdiğim begomvile her baktığımda asortikkrepim görünce nasıl şaşıracak diye düşündüğümü söylesem??

Asortik Krep dedi ki...

Serpilcim, seni çok seviyorum :)

Gülsen Hocam, beylikdüzünden öteye geçemedim hiç, çünkü burcu izinliydi beni hiç bir yere salmadı ve annem işe başladı danışman olarak, bu yüzden hiç bir yere gidemedim Çağıl hariç.Oysa çok istiyordum.Uzun süre gitmeyince kendim için zaman yaratamadım.Üzgünüm.

Blogger Bolat dedi ki...

İstanbul, ne de olsa eski memleketiniz :)