Pazartesi, Ağustos 07, 2017

Tehlikeli sayılmam artık. Kalbimi kalın bir kitabın arasında kuruttum.*Ben çocukken annemle babam bu müzikle dansederdi.. Ondandır müziği duyunca karmakarışık olmam. Beni hüzünlendirir, yerden yere vurur, içsem ağlatır. Allahtan  içmiyorum bu ara. Hem bu ara insanlardan da çok sıkıldım. Onların suçu yok belki benim kabahatim fazla değer vermek. Onları önemsemek.. Müziği dinleyenler yorumlara o dönemin güzel şarkılarını yazsınlar.. Biraz geçmişe gidip gönlümüzü onaralım. Açık yarayla gezilmiyor. Bu gece yazıya otosansür uygulamadım. Belki de ilk defa bu kadar açık ve net yazıyorum. Çok uzun olmuş, çok zaman geçmiş gibi bir o kadar da değişti... Sanırım küllerimden yeniden doğuyorum...Anka olmak kolay değilmiş.
*Başlık : Didem Madak

6 yorum:

bücürükveben dedi ki...

Çok güzel bir şarkı gerçekten, gönlünü kıran, üzen neyse dilerim tez zamanda gider, onarılır, insanlara fazla değer vermek hep yaptığımız bir hata. Eski güzel müzikleri yazın demişsin yazıyorum: Çok severim: Portofino. Sevgiler..

FATMA KARATAŞ dedi ki...

Yazılarınızı özlemişim önceden ne uzun yazardınız ne güzel okurduk sizi .Lutfen daha çok yazın .İnstagramda da takip etmek isterim sizi .Gönül kırıklığınız her ne ise bir an geçmesi temennilerimle ..
sevgiler
FATMA KARATAŞ

Asortik Krep dedi ki...

Bücürük ve Ben, şarkı için teşekkürler..Bende çok severim :)

Fatma Karataş, yazdıklarınız için teşekkür ederim.Bu aralar uzun yazamıyorum.Yine de yazmaya çalışacağım. İnstagram adresim adım soyadım... :)
İstiyorsanız mail atın size yazayım.. :)) asortikkrep1@gmail.com

Arzu sarıyer dedi ki...

Yeniden yenilenmiş Sevgili Asortik Kerp'görmek ne güzel.Dilerim herşey gönlünce olur ,çok sevgiler💜

Asortik Krep dedi ki...

Dayanamadım,eski rengime döndüm.

Oglak Kizlari dedi ki...

Yeni, yine yeni güzeldir.
Her işte bir hayır vardır.
Yola devam güzel kadın

Sevgiler