Pazartesi, Haziran 29, 2015

Kahvenden bir yudum bile almamışsın ; korktun mu beni kırk yıl sevmekten? ‪*

"Uzun zaman yazmayınca insan zannediyor ki yazamayacak.Oysa sular seller gibi yazasım var.Hem de nerelerden girip nerelerden çıkasım. Nereden başlasam nasıl anlatsam? Değişmeye karar verdim.İnsan bile isteye değişir mi..? Bilmiyorum, göreceğiz. Bazı köprülerden çok sular aktı, çok şey yaşadım. Biraz arkadaşlık , biraz iş biraz da sevgi adına. Her şeyden ortaya karışık duygular içindeyim. Kafam da karışık, ben daha dinlenemedim aslında" diye başlamıştım dün gece. -Cuma gecesi-Devam edememişim.
Şu an ki duygularımla bir yazı yazayım..Yazamam ki :)  "Bunu da cumartesi akşamı yazmışım."
Ben size pazar akşamı-pazartesi sabahı yazısı yazayım en iyisi  :))
Annemle babam buradaydı, yaklaşık üç hafta olacak.Bu sefer ne anladım? Hiç bir şey.Çünkü hemen her gün işe gittim. Seçim komitesi yoğunluğundan kendi işimi savsaklayınca annemler burada olduğunda mecburen işe gittim. Bu yüzden hiç anlamadım nasıl geçti zaman.
İlk günler sevdiklerim yokken yani.. Onun parkettiği yerlere, yoldan geçen arabalara  bile bakıp hasta oluyorum ben.Bu yüzden eve girmem gittiklerinde.Uzak işte ya.. Ha deyince buluşamıyoruz.
Kötüyüm bu aralar, sevdiklerim yanımda olsun istiyorum.Konuşup ,dertleşme ihtiyacım var. Böyle gönderiyorum, belki sonra eklerim.
*Başlık: Küçük İskender

8 yorum:

Unknown dedi ki...

Allah kavuştursun

vintageduygular dedi ki...

Hayatta neler oluyor, insanın başına neler geliyor değil mi.. Dilerim değişimler çok olumlu gelişmelere sebep olur, yeni güzel kapıları açar hayatında ;)

Leydi'nin Günlüğü dedi ki...

Merhaba , yeni gördüm bloğunuzu ... Buralarda olacağım :) Benim bloğuma da beklerim.. Kocaman sevgilerimle..
www.grilady.blogspot.com.tr

Unknown dedi ki...

Uzaklık da olsa hep sağlık olsun
sevgilerimle :)

Burcu - Mutfak Camı dedi ki...

Yaz artık!

Adsız dedi ki...

sağlık sorununuz yok değilmi??

Asortik Krep dedi ki...

Adsız, çok oldu değil mi..? Sanırım bu sefer rekor kırdım yazı yazmamakta...Yeni yazının resimlerini koydum iki gün önce ama hala yazamadım.İyiyim

Adsız dedi ki...

sizin ve sevdiklerinizin sağlığı iyi olsunda..ben güzel yazılarınızı beklerim))