Pazar, Şubat 19, 2006

Ben alıngan bir asortikkrepim.İstiyorum ki herkes benim gibi insanları önemsesin..Sevgiyle yaklaştıklarım sevgiyle cevap versin..Görüyorum ki son zamanların modası şikayetin olanı yazında yansıt.Bende duyarlı insanlara duyarlı yaklaşılsın isterim..Hoşuma gitsin gitmesin yazılan yorumlara cevap veririm...

13 yorum:

Mert dedi ki...

guzel fotograf, geyik de yakismis :)

Asortik Krep dedi ki...

Sağol Mert, estetik bir bakış açım olduğunu söylerler hep..ve bir o kadar da gerçekçiyimdir :)

Gamzeli dedi ki...

Yazında güzel olmuş ... Gerçektende haklısın yazında...

Sardunya dedi ki...

ellerine sağlık... çok güzel bir blog bu... ya da bana en güzel gelenlerden diyim:))) cidden iyi geldin...

Asortik Krep dedi ki...

Gamzeli, desteğin için sağol.
Sardunya, gerçekten paylaşmak istediğim için burdayım.

Burcu - Mutfak Camı dedi ki...

ablamı üzeni ben de üzerim.herkese duyurulur.

Asortik Krep dedi ki...

Canım kıyamam ben sana..Küçücüğüm herşeyim :)

mrsucar dedi ki...

bence alinmamalisin asortik. insanlar gun boyu o kadar cok yorulup, mucadele veriyorlar ki hayatta, burasi desarj olmaa, sorumluluklarda siyrilma ve ozgurce konusup, dusuncelerini ozgurce dile getirme sansini saglayan mekan cogu insan icin..(ozelllikle gunluk niyetine yazilarda) bu yuzden saygi cercevesinden tasmamak sarti ile seviye korunmali ama zorunluluk haline de getirilmemeli tepkiler diye dusunuyorum. umarim anlatabilmisimdir. gulumseee:)

Unknown dedi ki...

Sevsek de sevmesek de bütün bunlar bizim için. Ama herseyi sevmek, sevmeye alışmak yaşamı daha güzel yaşanır hale getiriyor. Bazen hayatin icindeki kötülükleri bile seviyorum. Belki soracaksin, bunları sevmek ne mi kazandırack bana, bize ? Bunları sevmekle, iyi olanları daha çok sevmeyi öğreniriz. Daha çok sevmekle bir şey kaybetmeyiz. Sevgi, sevgi olarak geri döner.
sevgilerimle.

Asortik Krep dedi ki...

mrsucar,açık açık sorulan sorulara cevap alınmasa bile mi?
Veda zamanı, haklı olabilirsin :)

kedi dedi ki...

Haylaz blog sınıfım 8-B ile uğraşırken ben yine neyi kaçırdım.AsortiğimFıstığım N'oldu?Neyi sordun,neye cevap alamadın güzelim?

Sulin dedi ki...

hmmmm karşılığı olmadan herşeyin aynı şekilde devam edeceğine inanmıyorum ben. karşımdaki insana her daim sevgimi göstereyim o bunu bir dafa olsun yapmasın, benim sevgime, saygıma, ilgime, hoşgörüme karşılık vermesin ama ben buna kızmıyim, uzulmuyum, aynen devam edeyim... bunun için duyguları aldırmak lazım. insan insanı üzer en cok değil de en beklemediği an en sevdiği üzer.

Asortik Krep dedi ki...

Bir yoruma diyelim Biyonikçiğim..
Sulin, bende inanmıyorum.