Pazartesi, Ekim 01, 2007

PÜREMATÜREYİZ.ORGSARDUNYA çok güzel bir yazı yazmış.. Eh yardımcı olmak lazım..Biliyorsunuz ki ne kadar çok link verilirse ya da bahsedilirse o kadar fazla insan okuyacak ve paylaşacak ..

"Kaplumbağa tanıştırdı beni bu minik dünyayla. Birşey yapmalı dedim. Bilgiye ulaşmayı kolaylaştırmalı dedim. Herkes koşmuştu yanıma moral vermeye. "Bilmem kimin bilmem kiminin de erken doğmuş çocuğu. Endişelenme. Geçer" Nasıl geçer ya? Kendi çocuğu erken doğan hiç mi yok? Bu bir şehir efsanesi mi diye sorarken kendime... Yavaş yavaş toplanmaya başladık. Şimdi 60 aileyi geçtik. Gittikçe artıyoruz.Önce elektronik posta ile birbirimize moral verdik. Bakın bu çocuklar büyüyor dedik. Yalnız değilsiniz dedik. Derken bir sitemiz oldu el yordamıyla kör topal:) Pinocum bu şahane logoyu yapıverdi bize hiçbirşey talep etmemişken üstelik, sırf içinden geldiği için.Şimdi sırada hastaneler var. Hastanelere pano koymak istiyoruz. Bu panolara moral verici yazılar asmak, yalnız değilsiniz demek istiyoruz. Yapacak çok iş var. Belki zamanla kuvöz sayısı bile artırılabilir. Hayatın kıymetini hepimizden çok bilen bu bebekler için siz de bir ucundan tutar mısınız? Sesimizi duyurmak için yanımızda olur musunuz? "

http://www.prematureyiz.org/

5 yorum:

berfin dedi ki...

Asortik'im,yine duyarlılığını konuşturmuşsun.bende lin vereceğim hemen,çorbada tuzumuz olsa ne mutlu bize değil mi?öpüyorum seni

ERDIL dedi ki...

o aramiza 6,5 aylik gelmisdi daha 7 ayina bile ulasamamisdi.Yasamasi imkansiz derlerdi.Simdi 182 boyunda delikanli.
Saygilar.

Asortik Krep dedi ki...

Berfin, nasıl seyredebilirim ki? Doğama ters :))

Erdil Bey, maşallah valla..Herhalde üyesiniz bu gruba? Yani olmanızı beklerdim :)) İyi bir örnek çünkü.

[ fiкяiмiи iиcє güℓü ] dedi ki...

Duyarlılığını tebrik ediyorum. Ve umarım tüm yavrularımız sağlıkla doğup büyüsünler...

Asortik Krep dedi ki...

Başlığa prematüreyiz yerine pürematüreyiz yazmışım :)
Uzunbey gördü de çok güldük :))